Kobiecy pomysł na biznes: kampanie społeczne (Walcz o siebie)

Kobiece dłonie i banknoty

Artykuł opisuje sukces biznesowy autorki kampanii "Walcz o siebie". Tej, która wmawia, że leczyć się może każdy kto tylko chce.

Szczególnym sentymentem Malina darzy kampanię, której jest pomysłodawczynią: SM – walcz o siebie, która ma zmienić stereotypy na temat stwardnienia rozsianego i pokazać, że SM to nie wyrok. W tym roku odbywa się kolejna edycja tej kampanii, w której do zdjęć Malina zaangażowała reżysera Bartka Konopkę, nominowanego do OSKARA za "Królika po berlińsku"


Ale co wynika z tych kampanii poza tym, że w przypadku SM razem z pierwszym spotem "Walcz o siebie" ludzie zaczęli zadawać pytania, że jak to jest naprawdę, że przecież w tej kampanii jest powiedziane ze jest tyle dostępnych metod leczenia na wyciągniecie ręki i jeśli chory z tego nie korzysta to jedynie jego wina.

"Odpowiednio podjęta terapia, to szansa na normalne życie. NIE ZMARNUJ jej." (patrz: http://www.youtube.com/watch?v=EEgP1DNbkNQ)

Dla nieświadomych: jeśli kogoś stać na wydatki rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie (lub różne zabiegi po kilkadziesiąt).
Jeśli nie ma to czeka na leczenie w ramach NFZ kilka lat. I to nie chory marnuje tę szansę.

Zatem w kategorii biznesu jak można wyczytać kampania jest sukcesem na pewno. Jeśli chodzi o resztę...